en | pl
O MUZEUM WYSTAWY WYDARZENIA BADANIA/PROJEKTY EDUKACJA KSIĘGARNIA PRASA ZBIORY ONLINE

MUZEUM HISTORII FOTOGRAFII
X
X


O MUZEUM / struktura
DYREKCJA
I ADMINISTRACJA
Dyrektor
Marek Świca
tel. 12 634-59-32 wew. 21
e-mail:marek.swica@mhf.krakow.pl

Zastępca Dyrektora
Adrianna Gębala-Pietras
tel. 12 634-59-32 wew. 41
tel. służbowy 797 029 933
e-mail: adrianna.gebala-pietras@mhf.krakow.pl

Pełniący obowiązki Głównego Kuratora
Hubert Francuz
tel. 12 634 59 32 wew. 25
tel. służbowy 503 870 535
e-mail: hubert.francuz@mhf.krakow.pl

Kancelaria i Kadry
sekretariat@mhf.krakow.pl

Joanna Różańska
tel 12 634-59-32 wew. 21
tel. służbowy 503 869 430
fax 12 631-04-55 wew. 27
e-mail: joanna.rozanska@mhf.krakow.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Główna księgowa
Antonina Trojan
tel. 12 634-59-32 wew. 36
tel. służbowy 503 870 340
e-mail: antonina.trojan@mhf.krakow.pl

Stefania Rupa
tel. 12 634-59-32 wew. 36
e-mail: stefania.rupa@mhf.krakow.pl

Dział Administracji

Kierownik
Wanda Lach
tel. 12 634-59-32 wew. 21
tel. służbowy 503 870 653
e-mail: wanda.lach@mhf.krakow.pl

Archiwum Zakładowe
Joanna Skrejko
tel. 12 634-59-32 wew. 39
e-mail: joanna.skrejko@mhf.krakow.pl

DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA
Kierownik
Aneta Kopczacka
tel. 12 634-59-32 wew. 31
tel. służbowy 503 870 435
e-mail: aneta.kopczacka@mhf.krakow.pl

Eliza Kubiak - Specjalista ds. Promocji
tel. 12 634-59-32 wew. 31
tel. służbowy 503 869 431
e-mail: eliza.kubiak@mhf.krakow.pl

Bartosz Flak
tel. 12 63459-32 wew. 31
e-mail: bartosz.flak@mhf.krakow.pl

Anna Kowalczyk
tel. 12 634-59-32 wew. 31
e-mail: anna.kowalczyk@mhf.krakow.pl

Magdalena Święch
tel. 12 634-59-32 wew. 31
e-mail: magdalena.swiech@mhf.krakow.pl

Księgarnia

Bartosz Flak
tel. 12 63459-32 wew. 42
e-mail: bartosz.flak@mhf.krakow.pl

DZIAŁ INWENTARZY
Kierownik
Iwona Święch
tel. 12 634-59-32 wew. 30
tel. służbowy 503 870 553
e-mail: iwona.swiech@mhf.krakow.pl

Sekretarz Komisji Zakupów
Katarzyna Marko
tel. 12-634-59-32 wew. 37
e-mail: katarzyna.marko@mhf.krakow.pl

Grażyna Dreścik
tel. 12 634-59-32 wew. 35
e-mail: grazyna.drescik@mhf.krakow.pl

Marta Miskowiec
tel. 12 634-59-32 wew. 31
e-mail: marta.miskowiec@mhf.krakow.pl

Ewa Piotrowska
tel. 12 634-59-32 wew. 37
e-mail: ewa.piotrowska@mhf.krakow.pl

Małgorzata Kanikuła
tel. 12 634-59-32 wew. 37
e-mail: malgorzata.kanikula@mhf.krakow.pl

Maria Szarek
tel. 12 634-59-32 wew. 37
e-mail: maria.szarek@mhf.krakow.pl

Pracownia Dokumentacji Obrazowej

Gł. Specj. ds. Fotografii i Dokumentacji Obrazowej
Wojciech Staszkiewicz
tel. 12 634-59-32 wew. 33
tel. służbowy 503 872 313
e-mail: wojciech.staszkiewicz@mhf.krakow.pl

Dorota Marta
tel. 12 634-59-32 wew. 33
e-mail: dorota.marta@mhf.krakow.pl

Michał Misztal
tel. 12 634-59-32 wew. 35
e-mail: michal.misztal@mhf.krakow.pl

DZIAŁ FOTOGRAFII I TECHNIKI FOTOGRAFICZNEJ
Kierownik Marek Janczyk
tel. 12 634-59-32 wew. 34
tel. służbowy 503 872 218
e-mail: marek.janczyk@mhf.krakow.pl

  Monika Kozień-Świca
tel. 12 634-59-32 wew. 32
e-mail: monika.kozien@mhf.krakow.pl

  Marta Miskowiec
tel. 12 634-59-32 wew. 32
e-mail: marta.miskowiec@mhf.krakow.pl

  Andrzej Rybicki
tel. 12 634-59-32 wew. 43
e-mail: andrzej.rybicki@mhf.krakow.pl

  Marek Maszczak
tel. 12 634-59-32 wew. 43
e-mail: marek.maszczak@mhf.krakow.pl

BIBLIOTEKA
Kierownik
Magdalena Skrejko
tel. 12 634-59-32 wew. 26
e-mail: magdalena.skrejko@mhf.krakow.pl

  Joanna Skrejko
tel. 12 634-59-32 wew. 26
e-mail: joanna.skrejko@mhf.krakow.pl

DZIAŁ KONSERWACJI
I PRZECHOWYWANIA ZBIORÓW
Główny Konserwator
Krzysztof Dudek
tel. 12 634-59-32 wew. 40
tel. służbowy 503 872 213
e-mail: krzysztof.dudek@mhf.krakow.pl

  Hanna Wolak
tel. 12 634-59-32 wew. 40
e-mail: hanna.wolak@mhf.krakow.pl

Tadeusz Sieprawski
tel. 12 634-59-32 wew. 40

  Aneta Prorok - Staż
tel. 12 634-59-32 wew. 40

Przechowywanie Zbiorów

Gł. Specj. ds. Przechowywania Zbiorów
Lucyna Król
tel. 12 634-59-32 wew. 23
e-mail: lucyna.krol@mhf.krakow.pl

Małgorzata Augustyn tel. 12 634-59-32 wew. 23 e-mail: malgorzata.augustyn@mhf.krakow.pl

  Zbigniew Chadaj tel. 12 634-59-32 wew. 23 e-mail: zbigniew.chadaj@mhf.krakow.pl


do góry
© Copyright MHF w Krakowie, 2017
© Copyright MHF w Krakowie, 2017
Design: teren prywatny
Design: teren prywatny
Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+