en | pl
O MUZEUM WYSTAWY WYDARZENIA PROJEKTY EDUKACJA WYDAWNICTWA PRASA ZBIORY ONLINE

MUZEUM FOTOGRAFII W KRAKOWIE
X
X


O MUZEUM / struktura
STRUKTURA ORGANIZACYJNA
 
 
Dyrektor
Marek Świca
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 21
sekretariat@mhf.krakow.pl
 
 
Zastępca Dyrektora
Adrianna Gębala-Pietras
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 41
Tel. służbowy: +48 797 029 933
adrianna.gebala-pietras@mhf.krakow.pl
 
Pełnomocnik Dyrektora ds. Zarządzania Zbiorami
dr Janusz Czop 
Tel. 12 634-59-32 wew. 25
Tel. służbowy: +48 517 135 312
janusz.czop@mhf.krakow.pl
 
 
 
PION ROZWOJU I OBSŁUGI
 
Kancelaria i kadry
sekretariat@mhf.krakow.pl
 
Joanna Różańska
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 21
Tel. służbowy: +48 503 869 430
Fax.: +48 12 631 04 55
joanna.rozanska@mhf.krakow.pl
 
 
 
DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
 
Główny Księgowy
Aneta Pedryc
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 36
Tel. służbowy: +48 503 870 340
aneta.pedryc@mhf.krakow.pl
 
 
Specjalista ds. księgowości i obsługi kasy
Stefania Rupa
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 34
stefania.rupa@mhf.krakow.pl
 
Referent ds. finansowych
Joanna Bitner
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 34
joanna.bitner@mhf.krakow.pl
 
 
 
DZIAŁ ADMINISTRACJI
 
Kierownik
Wanda Lach
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 28
Tel. służbowy: +48 503 870 653
wanda.lach@mhf.krakow.pl
 
 
Główny specjalista ds. technicznych
Magdalena Regulska
tel.: +48 12 634 59 32 wew. 29
Tel. służbowy: +48 503 872 313
magdalena.regulska@mhf.krakow.pl
 
 
Specjalista ds. organizacyjnych
Joanna Skrejko
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 20
joanna.skrejko@mhf.krakow.pl
 
 
Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń elektronicznych
Dariusz Lis
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 24
dariusz.lis@mhf.krakow.pl
 
 
Specjalista ds. zamówień publicznych
Anna Lewandowska
tel. 12 634-59-32 wew. 26
anna.lewandowska@mhf.krakow.pl
 
 
Specjalista ds. administracyjnych
Anna Biel-Mikołajewska
tel. 12 634-59-32 wew. 20
anna.biel@mhf.krakow.pl
 
 
Pomocnik muzealny
Jerzy Piórkowski
tel. 12 634-59-32
 
 
Pomocnik muzealny
Edyta Wątor
tel. 12 634-59-32
 
 
Pomocnik muzealny
Małgorzata Litwa
tel. 12 634-59-32
 
 
ARCHIWUM ZAKŁADOWE
 
Specjalista ds. organizacyjnych
Joanna Skrejko
tel. 12 634-59-32 wew. 20
joanna.skrejko@mhf.krakow.pl
 
 
 
DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA
 
Kierownik
dr Agnieszka Olszewska
Tel.: +48 634 59 32 wew. 38
Tel. służbowy: 503 870 435
agnieszka.olszewska@mhf.krakow.pl
 
Specjalista ds. komunikacji
Eliza Kubiak
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 31
Tel. służbowy: +48 503 869 431
eliza.kubiak@mhf.krakow.pl
 
 
Adiunkt muzealny
Bartosz Flak
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 39
Tel. służbowy: +48 798 083 888
bartosz.flak@mhf.krakow.pl
 
Specjalista ds. wystaw
Anna Kowalczyk
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 31
anna.kowalczyk@mhf.krakow.pl
PION ZARZĄDZANIA ZBIORAMI
 
DZIAŁ INWENTARZY
 
 
Kierownik
Natalia Fyderek
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 30
Tel. służbowy: +48 503 870 553
natalia.fyderek@mhf.krakow.pl
 
 
Sekretarz Komisji Nabytków
dr Anna Janota-Strama
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 35
a.janota-strama@mhf.krakow.pl
 
Kustosz
Marta Miskowiec
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 32
marta.miskowiec@mhf.krakow.pl
 
Kustosz
Ewa Piotrowska
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 37
ewa.piotrowska@mhf.krakow.pl
 
Adiunkt muzealny
Małgorzata Kanikuła
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 37
malgorzata.kanikula@mhf.krakow.pl
 
Kustosz
Katarzyna Marko
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 37
katarzyna.marko@mhf.krakow.pl
 
 
PRACOWNIA DOKUMENTACJI OBRAZOWEJ
 
Główny specjalista ds. fotografii i dokumentacji obrazowej
Wojciech Staszkiewicz
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 33
wojciech.staszkiewicz@mhf.krakow.pl
 
Starszy laborant
Dorota Marta
Tel.: +48 12 634-59-32 wew. 33
dorota.marta@mhf.krakow.pl
 
Starszy laborant
Michał Misztal
Tel.: +48 12 634-59-32
michal.misztal@mhf.krakow.pl
DZIAŁ FOTOGRAFII I TECHNIKI FOTOGRAFICZNEJ
 
 
Kierownik
dr Dominik Kuryłek
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 25
Tel. służbowy: +48 503 870 535
dominik.kurylek@mhf.krakow.pl
 
 
Kustosz
Monika Kozień-Świca
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 32
monika.kozien@mhf.krakow.pl
 
Kustosz
Marta Miskowiec
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 32
marta.miskowiec@mhf.krakow.pl
 
Kustosz
Marek Janczyk
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 43
marek.janczyk@mhf.krakow.pl
 
Starszy Kustosz
Andrzej Rybicki
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 43
andrzej.rybicki@mhf.krakow.pl
 
Kustosz
Marek Maszczak
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 43
marek.maszczak@mhf.krakow.pl
 
 
BIBLIOTEKA
 
Kierownik
Magdalena Skrejko
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 23
magdalena.skrejko@mhf.krakow.pl
 
 
DZIAŁ KONSERWACJI I PRZECHOWYWANIA ZBIORÓW
 
Główny Konserwator
Krzysztof Dudek
Tel.: +48 503 872 218
Tel. służbowy: +48 503 872 213
krzysztof.dudek@mhf.krakow.pl
 
Asystent konserwatorski
Aneta Prorok
Tel.: +48 503 872 218
aneta.prorok@mhf.krakow.pl
 
 
 
PRZECHOWYWANIE ZBIORÓW
 
Główny specjalista ds. przechowywania zbiorów
Lucyna Król
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 23
lucyna.krol@mhf.krakow.pl
 
 
Renowator
Zbigniew Chadaj
Tel.: +48 12 634 59 32 wew. 23
zbigniew.chadaj@mhf.krakow.pl

do góry
© Copyright MHF w Krakowie, 2019
© Copyright MHF w Krakowie, 2019
Design: teren prywatny
Design: teren prywatny
Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+