en | pl
O MUZEUM WYSTAWY WYDARZENIA PROJEKTY EDUKACJA WYDAWNICTWA PRASA ZBIORY ONLINE

MUZEUM FOTOGRAFII W KRAKOWIE
X
X


WYDARZENIA /
KARTA KRAKOWSKA


Od 1 lipca 2018 można składać wnioski o wydanie Karty Krakowskiej. Tańsze o 20% bilety miejskiej komunikacji, wejścia do muzeów i wiele innych atrakcji czekają na tych, którzy złożą wniosek o wydanie biało-niebieskiej karty z Lajkonikiem. Można to zrobić nie wychodząc z domu – za pośrednictwem strony www.kk.krakow.pl. Od poniedziałku, 2 lipca, 30 punktów w całym mieście będzie przyjmować wnioski papierowe. Wydanie Karty Krakowskiej jest darmowe, a zniżki za jej okazanie zaczną obowiązywać już 1 sierpnia. Kraków to nasze miasto. Tu mieszkamy, pracujemy, uczymy się, płacimy podatki. Z myślą właśnie o tych wszystkich, dla których Kraków stanowi centrum codziennego życia, powstała Karta Krakowska.
 
Czym jest Karta Krakowska? W skrócie: to przywileje dla osób zameldowanych na pobyt stały w Krakowie oraz tych, które płacą podatki w naszym mieście, pracując tym samym na jego rozwój. Wydanie Karty jest bezpłatne, a wszystko można załatwić nie wychodząc z domu. Z Kartą zarówno dorośli, jak i dzieci zapłacą mniej. Zasady działania programu Karta Krakowska są przejrzyste i proste, a oferta będzie rozszerzana o kolejne przywileje i korzyści dla mieszkańców i osób rozliczających podatki w Krakowie.
 
Wniosek o Kartę i jej wydanie to prosta formalność. Formularz wypełnimy przez internet, zamawiając dostawę Karty do domu. Wniosek można również złożyć w punktach stacjonarnych. Z Kartą Krakowską płacisz mniej, a przywilejów przybywa!
 
Więcej informacji https://bit.ly/2KDRYcm

do góry
© Copyright MHF w Krakowie, 2018
© Copyright MHF w Krakowie, 2018
Design: teren prywatny
Design: teren prywatny
Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+