en | pl
O MUZEUM WYSTAWY WYDARZENIA PROJEKTY EDUKACJA WYDAWNICTWA PRASA ZBIORY ONLINE

MUZEUM FOTOGRAFII W KRAKOWIE
X
X


WYDARZENIA /
XVII Festiwal Miesiąc Fotografii w Krakowie


 
„Co nam się podoba” to hasło przewodnie tegorocznego festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie, który odbędzie się już po raz siedemnasty. W tym roku postawiono przede wszystkim na podkreślenie różnorodności fotografii.
 
"Program stworzyliśmy kolektywnie. Chcemy razem z naszymi odbiorcami doświadczać fotografii – takiej, jaką lubimy, i takiej, która robi na nas wrażenie, budzi emocje, pozostaje z nami na długo. Nie uciekamy przy tym od tematów ważnych, dotyczących naszego życia oraz zadawania pytań o rolę fotografii i o to, jak sobie radzi ze współczesnymi problemami społecznymi. „Co nam się podoba” jest otwartym zbiorem historii, obrazów, pytań, które tu i teraz uznaliśmy za istotne." 
 
Podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie zostaną zaprezentowane projekty debiutujących twórców, wyłonione podczas otwartego konkursu w ramach rosnącej w siłę Sekcji ShowOFF. Ważnymi elementami festiwalu są także kolejna, czternasta już edycja Przeglądu Portfolio oraz dziesiątki wydarzeń towarzyszących: spotkań, dyskusji, warsztatów i imprez. 
 
Sam festiwal i jego formuła zaprasza przede wszystkim do interakcji. Przyjdź, popatrz, zapytaj, podyskutuj. Daj znać, co ci się podoba!
 
Na wszystkie wystawy i wydarzenia zapraszamy do Krakowa od 24 maja do 23 czerwca 2019 roku.
 
PEŁEN HARMONOGRAM → http://photomonth.com/pl/harmonogram/
 

do góry
© Copyright MHF w Krakowie, 2019
© Copyright MHF w Krakowie, 2019
Design: teren prywatny
Design: teren prywatny
Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+